Spelkupong
Öppna spel
Singel
Kombination
System

Du behöver minst 1 val i din spelkupong för att lägga ett spel.

 Fullständig spelhistorik Inställningar

Populär

Live och kommande7Vinnarspel0
Välj marknad
Tisdag  12 Oktober 2
Onsdag  13 Oktober 4
Torsdag  14 Oktober 1
Resultat och annan information som visas på sajten (t.ex. tid och målgörare) visas endast i referenssyfte. Vi kan inte garantera att denna information är korrekt.
Washington CapitalsNew York Rangers
Ishockey / NHL
Washington Capitals
New York Rangers
Form
f
f
f
f
f
Washington Capitals
i dag
v
f
f
f
f
New York Rangers
Senaste möten
32
Washington CapitalsOavgjortNew York Rangers
Washington Capitals42New York Rangers
5 maj 2021 NHL
Washington Capitals63New York Rangers
3 maj 2021 NHL
Washington Capitals25New York Rangers
30 mars 2021 NHL
Washington Capitals54New York Rangers
28 mars 2021 NHL
Washington Capitals13New York Rangers
20 mars 2021 NHL
Senaste Matcherna
Washington Capitals
New York Rangers
Washington Capitals
2
Boston Bruins
3
26 sep. 2021 NHL Försäsong
Washington Capitals
1
Boston Bruins
3
23 maj 2021 NHL - Slutspel
Boston Bruins
4
Washington Capitals
1
21 maj 2021 NHL - Slutspel
Boston Bruins
3
Washington Capitals
2
19 maj 2021 NHL - Slutspel
Washington Capitals
3
Boston Bruins
4
17 maj 2021 NHL - Slutspel
Boston Bruins
4
New York Rangers
5
8 maj 2021 NHL
Boston Bruins
4
New York Rangers
0
6 maj 2021 NHL
New York Rangers
2
Washington Capitals
4
5 maj 2021 NHL
New York Rangers
3
Washington Capitals
6
3 maj 2021 NHL
New York Islanders
3
New York Rangers
0
1 maj 2021 NHL
Ligatabell
#LagSMVOFGMIMMSP
1Washington Capitals69418282402152590
2Philadelphia Flyers69417282321963689
3Pittsburgh Penguins69406292241962886
4Carolina Hurricanes68385302221932981
5Columbus Blue Jackets70331537180187-781
6New York Islanders68351033192193-180
7New York Rangers70375332342221279
8New Jersey Devils69281241189230-4168
Förklaringar
SMSpelade matcherGMGjorda mål
VVunna matcherIMInsläppta mål
OOavgjorda matcherMSMålskillnad
FFörlorade matcherPPoäng
Resultat och annan information som visas på sajten (t.ex. tid och målgörare) visas endast i referenssyfte. Vi kan inte garantera att denna information är korrekt.