Spelkupong
Öppna spel
Singel
Kombination
System

Du behöver minst 1 val i din spelkupong för att lägga ett spel.

 Fullständig spelhistorik Inställningar

Populär

Live och kommande7Vinnarspel8
Välj marknad
Tisdag  12 Oktober 2
Onsdag  13 Oktober 4
Torsdag  14 Oktober 1
Resultat och annan information som visas på sajten (t.ex. tid och målgörare) visas endast i referenssyfte. Vi kan inte garantera att denna information är korrekt.
Vegas Golden KnightsSeattle Kraken
Ishockey / NHL
Vegas Golden Knights
Seattle Kraken
Form
f
f
v
f
f
Vegas Golden Knights
i dag
Ingen matchhistorik finns tillgänglig
Seattle Kraken
Senaste Matcherna
Vegas Golden Knights
Seattle Kraken
Montreal Canadiens
3
Vegas Golden Knights
2
24 juni 2021 NHL - Slutspel
Vegas Golden Knights
1
Montreal Canadiens
4
22 juni 2021 NHL - Slutspel
Montreal Canadiens
1
Vegas Golden Knights
2
20 juni 2021 NHL - Slutspel
Montreal Canadiens
3
Vegas Golden Knights
2
18 juni 2021 NHL - Slutspel
Vegas Golden Knights
2
Montreal Canadiens
3
16 juni 2021 NHL - Slutspel
Ligatabell
#LagSMVOFGMIMMSP
1Washington Capitals69418282402152590
2Philadelphia Flyers69417282321963689
3Pittsburgh Penguins69406292241962886
4Carolina Hurricanes68385302221932981
5Columbus Blue Jackets70331537180187-781
6New York Islanders68351033192193-180
7New York Rangers70375332342221279
8New Jersey Devils69281241189230-4168
Förklaringar
SMSpelade matcherGMGjorda mål
VVunna matcherIMInsläppta mål
OOavgjorda matcherMSMålskillnad
FFörlorade matcherPPoäng
Resultat och annan information som visas på sajten (t.ex. tid och målgörare) visas endast i referenssyfte. Vi kan inte garantera att denna information är korrekt.