Spelkupong
Öppna spel
Singel
Kombination
System

Du behöver minst 1 val i din spelkupong för att lägga ett spel.

 Fullständig spelhistorik Inställningar

Populär

Live och kommande7Vinnarspel0
Välj marknad
Tisdag  12 Oktober 2
Onsdag  13 Oktober 4
Torsdag  14 Oktober 1
Resultat och annan information som visas på sajten (t.ex. tid och målgörare) visas endast i referenssyfte. Vi kan inte garantera att denna information är korrekt.
Toronto Maple LeafsMontréal Canadiens
Ishockey / NHL
Toronto Maple Leafs
Montréal Canadiens
Form
v
f
f
f
v
Toronto Maple Leafs
i dag
f
f
v
f
f
Montréal Canadiens
Senaste möten
23
Toronto Maple LeafsOavgjortMontréal Canadiens
Toronto Maple Leafs41Montréal Canadiens
25 sep. 2021 NHL Försäsong
Toronto Maple Leafs13Montréal Canadiens
31 maj 2021 NHL - Slutspel
Toronto Maple Leafs23Montréal Canadiens
29 maj 2021 NHL - Slutspel
Toronto Maple Leafs34Montréal Canadiens
27 maj 2021 NHL - Slutspel
Toronto Maple Leafs40Montréal Canadiens
25 maj 2021 NHL - Slutspel
Senaste Matcherna
Toronto Maple Leafs
Montréal Canadiens
Toronto Maple Leafs
4
Montreal Canadiens
1
25 sep. 2021 NHL Försäsong
Toronto Maple Leafs
1
Montreal Canadiens
3
31 maj 2021 NHL - Slutspel
Montreal Canadiens
3
Toronto Maple Leafs
2
29 maj 2021 NHL - Slutspel
Toronto Maple Leafs
3
Montreal Canadiens
4
27 maj 2021 NHL - Slutspel
Montreal Canadiens
0
Toronto Maple Leafs
4
25 maj 2021 NHL - Slutspel
Toronto Maple Leafs
4
Montreal Canadiens
1
25 sep. 2021 NHL Försäsong
Tampa Bay Lightning
1
Montreal Canadiens
0
7 juli 2021 NHL - Slutspel
Montreal Canadiens
3
Tampa Bay Lightning
2
5 juli 2021 NHL - Slutspel
Montreal Canadiens
3
Tampa Bay Lightning
6
2 juli 2021 NHL - Slutspel
Tampa Bay Lightning
3
Montreal Canadiens
1
30 juni 2021 NHL - Slutspel
Ligatabell
#LagSMVOFGMIMMSP
1Washington Capitals69418282402152590
2Philadelphia Flyers69417282321963689
3Pittsburgh Penguins69406292241962886
4Carolina Hurricanes68385302221932981
5Columbus Blue Jackets70331537180187-781
6New York Islanders68351033192193-180
7New York Rangers70375332342221279
8New Jersey Devils69281241189230-4168
Förklaringar
SMSpelade matcherGMGjorda mål
VVunna matcherIMInsläppta mål
OOavgjorda matcherMSMålskillnad
FFörlorade matcherPPoäng
Resultat och annan information som visas på sajten (t.ex. tid och målgörare) visas endast i referenssyfte. Vi kan inte garantera att denna information är korrekt.