Spelkupong
Öppna spel
Singel
Kombination
System

Du behöver minst 1 val i din spelkupong för att lägga ett spel.

 Fullständig spelhistorik Inställningar

Populär

Live och kommande7Vinnarspel8
Välj marknad
Tisdag  12 Oktober 2
Onsdag  13 Oktober 4
Torsdag  14 Oktober 1
Resultat och annan information som visas på sajten (t.ex. tid och målgörare) visas endast i referenssyfte. Vi kan inte garantera att denna information är korrekt.
Edmonton OilersVancouver Canucks
Ishockey / NHL
Edmonton Oilers
Vancouver Canucks
Form
f
f
f
f
f
Edmonton Oilers
i dag
f
v
f
v
f
Vancouver Canucks
Senaste möten
32
Edmonton OilersOavgjortVancouver Canucks
Edmonton Oilers14Vancouver Canucks
15 maj 2021 NHL
Edmonton Oilers43Vancouver Canucks
9 maj 2021 NHL
Edmonton Oilers36Vancouver Canucks
7 maj 2021 NHL
Edmonton Oilers41Vancouver Canucks
5 maj 2021 NHL
Edmonton Oilers53Vancouver Canucks
4 maj 2021 NHL
Senaste Matcherna
Edmonton Oilers
Vancouver Canucks
Winnipeg Jets
4
Edmonton Oilers
3
25 maj 2021 NHL - Slutspel
Winnipeg Jets
5
Edmonton Oilers
4
23 maj 2021 NHL - Slutspel
Edmonton Oilers
0
Winnipeg Jets
1
22 maj 2021 NHL - Slutspel
Edmonton Oilers
1
Winnipeg Jets
4
20 maj 2021 NHL - Slutspel
Edmonton Oilers
1
Vancouver Canucks
4
15 maj 2021 NHL
Calgary Flames
6
Vancouver Canucks
2
19 maj 2021 NHL
Vancouver Canucks
4
Calgary Flames
2
18 maj 2021 NHL
Vancouver Canucks
5
Calgary Flames
6
17 maj 2021 NHL
Edmonton Oilers
1
Vancouver Canucks
4
15 maj 2021 NHL
Calgary Flames
4
Vancouver Canucks
1
14 maj 2021 NHL
Ligatabell
#LagSMVOFGMIMMSP
1Washington Capitals69418282402152590
2Philadelphia Flyers69417282321963689
3Pittsburgh Penguins69406292241962886
4Carolina Hurricanes68385302221932981
5Columbus Blue Jackets70331537180187-781
6New York Islanders68351033192193-180
7New York Rangers70375332342221279
8New Jersey Devils69281241189230-4168
Förklaringar
SMSpelade matcherGMGjorda mål
VVunna matcherIMInsläppta mål
OOavgjorda matcherMSMålskillnad
FFörlorade matcherPPoäng
Resultat och annan information som visas på sajten (t.ex. tid och målgörare) visas endast i referenssyfte. Vi kan inte garantera att denna information är korrekt.