Spelkupong
Öppna spel
Singel
Kombination
System

Du behöver minst 1 val i din spelkupong för att lägga ett spel.

 Fullständig spelhistorik Inställningar

Populär

Live och kommande7Vinnarspel0
Välj marknad
Tisdag  12 Oktober 2
Onsdag  13 Oktober 4
Torsdag  14 Oktober 1
Resultat och annan information som visas på sajten (t.ex. tid och målgörare) visas endast i referenssyfte. Vi kan inte garantera att denna information är korrekt.
Colorado AvalancheChicago Blackhawks
Ishockey / NHL
Colorado Avalanche
Chicago Blackhawks
Form
v
f
f
f
f
Colorado Avalanche
i dag
f
v
v
f
f
Chicago Blackhawks
Senaste möten
32
Colorado AvalancheOavgjortChicago Blackhawks
Colorado Avalanche35Chicago Blackhawks
22 dec. 2019 NHL
Colorado Avalanche41Chicago Blackhawks
19 dec. 2019 NHL
Colorado Avalanche73Chicago Blackhawks
1 dec. 2019 NHL
Colorado Avalanche52Chicago Blackhawks
29 nov. 2019 NHL
Colorado Avalanche12Chicago Blackhawks
24 mars 2019 NHL
Senaste Matcherna
Colorado Avalanche
Chicago Blackhawks
Vegas Golden Knights
6
Colorado Avalanche
3
10 juni 2021 NHL - Slutspel
Colorado Avalanche
2
Vegas Golden Knights
3
8 juni 2021 NHL - Slutspel
Vegas Golden Knights
5
Colorado Avalanche
1
6 juni 2021 NHL - Slutspel
Vegas Golden Knights
3
Colorado Avalanche
2
5 juni 2021 NHL - Slutspel
Colorado Avalanche
3
Vegas Golden Knights
2
3 juni 2021 NHL - Slutspel
Chicago Blackhawks
4
Dallas Stars
5
10 maj 2021 NHL
Chicago Blackhawks
4
Dallas Stars
2
9 maj 2021 NHL
Carolina Hurricanes
1
Chicago Blackhawks
2
6 maj 2021 NHL
Carolina Hurricanes
6
Chicago Blackhawks
3
4 maj 2021 NHL
Carolina Hurricanes
5
Chicago Blackhawks
2
3 maj 2021 NHL
Ligatabell
#LagSMVOFGMIMMSP
1Washington Capitals69418282402152590
2Philadelphia Flyers69417282321963689
3Pittsburgh Penguins69406292241962886
4Carolina Hurricanes68385302221932981
5Columbus Blue Jackets70331537180187-781
6New York Islanders68351033192193-180
7New York Rangers70375332342221279
8New Jersey Devils69281241189230-4168
Förklaringar
SMSpelade matcherGMGjorda mål
VVunna matcherIMInsläppta mål
OOavgjorda matcherMSMålskillnad
FFörlorade matcherPPoäng
Resultat och annan information som visas på sajten (t.ex. tid och målgörare) visas endast i referenssyfte. Vi kan inte garantera att denna information är korrekt.