Spelkupong
Öppna spel
Singel
Kombination
System

Du behöver minst 1 val i din spelkupong för att lägga ett spel.

 Fullständig spelhistorik Inställningar

Populär

Live och kommande7Vinnarspel8
Välj marknad
Tisdag  12 Oktober 2
Onsdag  13 Oktober 4
Torsdag  14 Oktober 1
Resultat och annan information som visas på sajten (t.ex. tid och målgörare) visas endast i referenssyfte. Vi kan inte garantera att denna information är korrekt.
Anaheim DucksWinnipeg Jets
Ishockey / NHL
Anaheim Ducks
Winnipeg Jets
Form
v
f
v
f
f
Anaheim Ducks
i dag
f
f
f
f
v
Winnipeg Jets
Senaste möten
14
Anaheim DucksOavgjortWinnipeg Jets
Anaheim Ducks23Winnipeg Jets
8 dec. 2019 NHL
Anaheim Ducks03Winnipeg Jets
29 nov. 2019 NHL
Anaheim Ducks74Winnipeg Jets
30 okt. 2019 NHL
Anaheim Ducks03Winnipeg Jets
21 mars 2019 NHL
Anaheim Ducks39Winnipeg Jets
3 feb. 2019 NHL
Senaste Matcherna
Anaheim Ducks
Winnipeg Jets
Minnesota Wild
4
Anaheim Ducks
3
9 maj 2021 NHL
Minnesota Wild
4
Anaheim Ducks
3
8 maj 2021 NHL
St. Louis Blues
2
Anaheim Ducks
3
6 maj 2021 NHL
St. Louis Blues
3
Anaheim Ducks
1
4 maj 2021 NHL
Anaheim Ducks
6
Los Angeles Kings
2
2 maj 2021 NHL
Montreal Canadiens
3
Winnipeg Jets
2
8 juni 2021 NHL - Slutspel
Montreal Canadiens
5
Winnipeg Jets
1
6 juni 2021 NHL - Slutspel
Winnipeg Jets
0
Montreal Canadiens
1
4 juni 2021 NHL - Slutspel
Winnipeg Jets
3
Montreal Canadiens
5
2 juni 2021 NHL - Slutspel
Winnipeg Jets
4
Edmonton Oilers
3
25 maj 2021 NHL - Slutspel
Ligatabell
#LagSMVOFGMIMMSP
1Washington Capitals69418282402152590
2Philadelphia Flyers69417282321963689
3Pittsburgh Penguins69406292241962886
4Carolina Hurricanes68385302221932981
5Columbus Blue Jackets70331537180187-781
6New York Islanders68351033192193-180
7New York Rangers70375332342221279
8New Jersey Devils69281241189230-4168
Förklaringar
SMSpelade matcherGMGjorda mål
VVunna matcherIMInsläppta mål
OOavgjorda matcherMSMålskillnad
FFörlorade matcherPPoäng
Resultat och annan information som visas på sajten (t.ex. tid och målgörare) visas endast i referenssyfte. Vi kan inte garantera att denna information är korrekt.